Helyszínek

Hol szeretnél edzeni?
 
Abasár
Kövesdiné Rácz Barbara
little.racza@gmail.com
Ajka
Hidasi Petra
petra@kangatraining.hu
Balatonalmádi
Chugyik-Kalincsák Beáta
bea@kangatraining.hu
Balatonfüred
Chugyik-Kalincsák Beáta
bea@kangatraining.hu
Bátaszék
Garay Beatrix
betty@kangatraining.hu
Békés
Nagy Márta
marti@kangatraining.hu
Békéscsaba - Család és Karrier Pont
Nagy Márta
marti@kangatraining.hu
Békéscsaba - GM Tánciskola
Nagy Márta
marti@kangatraining.hu
Bonyhád
Garay Beatrix
betty@kangatraining.hu
Budaörs, Közösségi Ház
Nemes Emőke
emoke@kangatraining.hu
Budapest 02. kerület - Marczibányi téri Sportcentrum
Gorove-Osvalda Marianna
gorovemariann@kangatraining.hu
Budapest 02/a kerület - Gyulai Pál utca
Viniczai Dóra
viniczai.dora@szuperanyuka.hu
Budapest 03. kerület
Tollas Ágnes
tollasagi@kangatraining.hu
Budapest 04. kerület - Szávitrí Életmód Stúdió
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Budapest 08. ker
Balogh Andrea
andreanora.balogh@gmail.com
Budapest 09. kerület - Vertikaland
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Budapest 11. kerület
Futó-Molnár Ilka
ilka@kangatraining.hu
Budapest 12. ker - Odu közösség tér
Papp Tímea
papptimi@kangatraining.hu
Budapest 12. kerület
Futó-Molnár Ilka
ilka@kangatraining.hu
Budapest 13. kerület - Savoy Garden Táncstúdió
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Budapest 14. ker - Örs Fitness
Papp Tímea
papptimi@kangatraining.hu
Budapest 15. kerület- Újpalotai Sport Centrum
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Budapest 16. kerület
Kaszás Móni
moni@kangatraining.hu
Budapest 18. kerület
Fodorpataki Anikó
ancsa@kangatraining.hu
Budapest 19. kerület - KÖKI Terminál Üzletház 2
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Bugyi
Szalácziné Vezendi Réka
tornavelem@gmail.com
Debrecen
Buzás Gabriella
rtmgabival@gmail.com
Dombóvár
Gegő-Kertész Niki
niki@kangatraining.hu
Dunakeszi Fő út 129. (Kellys Fitness Club)
Kramár Márti
Érd - Olívia Tánc- és Mozgásstúdió
Nemes Emőke
emoke@kangatraining.hu
Felsőpakony
Denke Péterné Gabi
denkegabi@rectustrainingmethod.hu
Fonyód
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Gödöllő - Láng Fitnesz
Halmosné Minczér Mariann
mariann@kangatraining.hu
Gyermely
Banó Zsuzsanna
banozsu@gmail.com
Gyöngyös
Kövesdiné Rácz Barbara
little.racza@gmail.com
Győr
Wunderli-Meyer Yessica
yessi@kangatraining.hu
Győr - Grund Fitness
Wunderli-Meyer Yessica
yessi@kangatraining.hu
Győr - Győrszentiván
Pékné Timkó Judit
pekne.judit@rectustrainingmethod.hu
Herend
Hidasi Petra
petra@kangatraining.hu
Jászberény
Palatinusné Pálfi Csilla
csilla@kangatraining.hu
Kiskőrös
Horváth-Huber Tímea
hubertimi@kangatraining.hu
Miskolc
Gulyás Tímea
timi@kangatraining.hu
Nagykovácsi
Futó-Molnár Ilka
ilka@kangatraining.hu
Nagyvázsony
Husvéth-Lohn Kata
kata.lohn@gmail.com
Nyíregyháza
Tóth Anita
anita@operenciababauszas.hu
Ócsa
Denke Péterné Gabi
denkegabi@gmail.com
Oroszlány - Kölcsey Művelődési Központ
Sudárné Pócs Nikolett
nilett@kangatraining.hu
Paks
Garay Betty
betty@kangatraining.hu
Páty
Banó Zsuzsa
banozsu@gmail.com
Pécs - Fitnexx Premium
Petrich- De Blasio Anett
anett@rectustrainigmethod.hu
Pétfürdő
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Pilisborosjenő
Tollas Ágnes
tollasagi@kangatraining.hu
Sárbogárd
Kineth Erzsébet
bobi@kangatraining.hu
Simontornya
Nagy Ágota
ago@kangatraining.hu
Siófok
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Sopron
Tóth Mónika
monisopron@kangatraining.hu
Szada
Halmosné Minczér Mariann
mariann@kangatraining.hu
Szeged
Dr. Gregus-Petrócki Dóra
dori@kangatraining.hu
Székesfehérvár
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Székesfehérvár-Szárazréti Közösségi Ház
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Szekszárd - FITT Anyuka Boldog Baba Klub
Garay Beatrix
betty@kangatraining.hu
Szigetvár
Kászonyi-Horváth Tímea
timifitness@citromail.hu
Szolnok - Aba-Novák Agóra
Palatinusné Pálfi Csilla
csilla@kangatraining.hu
Szolnok - Fagyöngystúdió
Palatinusné Pálfi Csilla
csilla@kangatraining.hu
Tamási - Tamási Szakszolgálat
Nagy Ágota
ago@kangatraining.hu
Tata - Prana Jóga és Relaxációs Centum
Sudárné Pócs Nikolett
nilett@kangatraining.hu
Tatabánya - Vértes Agóra
Sudárné Pócs Nikolett
nilett@kangatraining.hu
Tolna - Mözs
Garay Beatrix
betty@kangatraining.hu
Várpalota
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Veresegyház - Marika konyhája Fitnesz terem
Szirmai Edit
edit@kangatraining.hu
Veszprém
Tőkés Renáta
renata@kangatraining.hu
Veszprém
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Veszprém-Kádárta
Hidasi Petra
petra@kangatraining.hu
Zalaegerszeg
Regolics Mónika
regomoni@kangatraining.hu