Helyszínek

Hol szeretnél edzeni?
 
Abasár - JELENLEG SZÜNETEL!
Kövesdiné Rácz Barbara
little.racza@gmail.com
Balatonalmádi
Chugyik-Kalincsák Beáta
bea@kangatraining.hu
Balatonföldvár - HAMAROSAN!
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Balatonfüred
Chugyik-Kalincsák Beáta
bea@kangatraining.hu
Balatonszárszó
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Békés
Nagy Márta
marti@kangatraining.hu
Békéscsaba - JELENLEG SZÜNETEL
Nagy Márta
marti@kangatraining.hu
Biatorbágy - HAMAROSAN!
Futó-Molnár Ilka
ilka@kangatraining.hu
Budakeszi
Gyulai Eszter
eszter@kangatraining.hu
Budaörs, Közösségi Ház
Nemes Emőke
emoke@kangatraining.hu
Budapest 01. kerület
Nemes-Bukovszki Zsófia
zsofi@kangatraining.hu
Budapest 02. kerület - Marczibányi téri Sportcentrum
Gorove-Osvalda Marianna
gorovemariann@kangatraining.hu
Budapest 02/a kerület - Gyulai Pál utca
Viniczai Dóra
viniczai.dora@szuperanyuka.hu
Budapest 03. kerület
Tollas Ágnes
tollasagi@kangatraining.hu
Budapest 04. ker. - Aktívda
Görbe Szilvi
szilvi@kangatraining.hu
Budapest 04. ker. - Megyeri Klub
Görbe Szilvi
szilvi@kangatraining.hu
Budapest 09. kerület - Vertikaland
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Budapest 11. kerület
Nemes-Bukovszki Zsófia
zsofi@kangatraining.hu
Budapest 13. kerület - JELENLEG SZÜNETEL!
Csillag Tünde
tundi@kangatraining.hu
Budapest 14. kerület
Papp Tímea
papptimi@kangatraining.hu
Budapest 16. kerület
Kaszás Móni
moni@kangatraining.hu
Budapest 18. kerület
Fodorpataki Anikó
ancsa@kangatraining.hu
Budapest 19. kerület - KÖKI Terminál Üzletház 2
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Budapest 22. kerület - Klauzál Gábor Művelődési központ
Eppel-Czinke Anita
anita.czinke@gmail.com
Bugyi
Szalácziné Vezendi Réka
tornavelem@gmail.com
Dabas - HAMAROSAN!
Szalácziné Vezendi Réka
tornavelem@gmail.com
Debrecen - Diamond Fitness
Weisz-Kovács Andrea
andidebrecen@kangatraining.hu
Debrecen - JELENLEG SZÜNETEL!
Buzás Gabriella
rtmgabival@gmail.com
Debrecen - Józsa - HAMAROSAN!
Weisz-Kovács Andrea
andidebrecen@kangatraining.hu
Dombóvár
Gegő-Kertész Niki
niki@kangatraining.hu
Dunakeszi (Kellys Fitness Club)
Kramár Márti
vegitia24@gmail.com
Érd - Olívia Tánc- és Mozgásstúdió
Nemes Emőke
emoke@kangatraining.hu
Fonyód - JELENLEG SZÜNETEL!
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Gödöllő
Halmosné Minczér Mariann
mariann@kangatraining.hu
Gyermely
Banó Zsuzsanna
banozsu@gmail.com
Gyöngyös - JELENLEG SZÜNETEL!
Kövesdiné Rácz Barbara
little.racza@gmail.com
Győr - Győrszentiván
Pékné Timkó Judit
pekne.judit@rectustrainingmethod.hu
Gyula
Nagy Márta
marti@kangatraining.hu
Halásztelek - Kastélypark
Cseh-Szakál Tímea
timea.csehszakal@kangatraining.hu
Halásztelek - Óvoda utca
Cseh-Szakál Tímea
timea.csehszakal@kangatraining.hu
Herend
Hegyiné Steigerwald Nikolett
s.nikolett86.sn@gmail.com
Hévíz - HAMAROSAN!
Fodorné Thomka Márta
marta.thomka@kangatraining.hu
Jászberény
Palatinusné Pálfi Csilla
csilla@kangatraining.hu
Keszthely
Fodorné Thomka Márta
marta.thomka@kangatraining.hu
Kozármisleny
Pálfy-Nagy Lilla
lilla@kangatraining.hu
Miskolc
Gulyás Tímea
timi@kangatraining.hu
Nyíregyháza - EGYÉNI KONZULTÁCIÓ
Tóth Anita
anita@operenciababauszas.hu
Oroszlány - Kölcsey Művelődési Központ
Sudárné Pócs Nikolett
nilett@kangatraining.hu
Paks - HAMAROSAN!
Szegi-Bach Csilla
Pécs - Fitnexx Premium
Petrich- De Blasio Anett
anett@rectustrainigmethod.hu
Pétfürdő - JELENLEG SZÜNETEL!
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Pilisborosjenő
Tollas Ágnes
tollasagi@kangatraining.hu
Sárbogárd
Kineth Erzsébet
bobi@kangatraining.hu
Siófok - JELENLEG SZÜNETEL!
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Sóskút - HAMAROSAN!
Futó-Molnár Ilka
ilka@kangatraining.hu
Szada - HAMAROSAN!
Halmosné Minczér Mariann
mariann@kangatraining.hu
Szeged - Jelenleg szünetel!
Dr. Gregus-Petrócki Dóra
dori@kangatraining.hu
Székesfehérvár - Shatki Jógastúdió - JELENLEG SZÜNETEL!
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Székesfehérvár - Tető-tér
Domán-Mihály Barbi
barbi@kangatraining.hu
Székesfehérvár-Szárazréti Közösségi Ház - JELENLEG SZÜNETEL!
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Szekszárd - FITT Anyuka Boldog Baba Klub
Garay Beatrix
betty@kangatraining.hu
Szentendre - HAMAROSAN!
Tollas Ágnes
tollasagi@kangatraining.hu
Szigetvár
Kászonyi-Horváth Tímea
timifitness@citromail.hu
Szolnok - Aba-Novák Agóra
Palatinusné Pálfi Csilla
csilla@kangatraining.hu
Szolnok - Fagyöngystúdió
Palatinusné Pálfi Csilla
csilla@kangatraining.hu
Szombathely
Nagy Réka
reka@rectustrainingmethod.hu
Tamási - EGYÉNI KONZULTÁCIÓ
Nagy Ágota
ago@kangatraining.hu
Tata - Prana Jóga és Relaxációs Centum
Sudárné Pócs Nikolett
nilett@kangatraining.hu
Tatabánya - Vértes Agóra
Sudárné Pócs Nikolett
nilett@kangatraining.hu
Törökbálint
Eppel-Czinke Anita
anita@kangatraining.hu
Várpalota
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Veresegyház
Halmosné Minczér Mariann
mariann@kangatraining.hu
Veszprém
Tőkés Renáta
renata@kangatraining.hu
Veszprém
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Zalaegerszeg
Regolics Mónika
regomoni@kangatraining.hu